Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Dovolená s dětmi u vody

Dovolená plná cachtání, koupání a opalování je velká paráda, na kterou se určitě těšíte celý rok. Ale jestli máte malé děti, chce to už nějakou tu přípravu, aby z té radosti nebyla spíš starost. Rohlík je tady od toho, aby vám balení maximálně usnadnil –⁠ na dovolenou u nás nakoupíte na pár kliknutí a bez velkého přemýšlení.

CO SI ZABALIT S SEBOU

Věříme, že na jídlo, oblečení a kvalitní boty nezapomenete, ale co dál? Radši pro strýčka příhodu připomínáme, co se často zapomíná: plavky, něco na hlavu, dětská lékárnička, hygienické potřeby, sluneční brýle nebo botičky do vody. A níže přidáváme ještě pár dalších věcí. Pod odkazy najdete vše, co by vašim dětem na dovolené nemělo chybět a co najdete u nás na Rohlíku. Přímo ze seznamu pohodlně nakoupíte.

KDYŽ U VODY VYHLÁDNE

Ne každé jídlo se hodí k vodě. Chce to něco lehčího, co vydrží ve vysokých teplotách a zároveň vám i prckům dodá dostatek tekutin. Nezapomeňte, že dětské tělíčko obsahuje větší množství vody a zároveň je náchylnější k jejim velkým ztrátám. Takže hydratujte, jak jen můžete! Níže najdete 3 tipy na ovocem a zeleninou nabitá jídla. A malý tip na závěr k pitíčkám: Motivujte špunty tím, že vodu naředíte džusem, vymačkejte do ní citrusy, borůvky nebo okurku a uvidíte, že budou pít o 106!

Recepty s ovocem a zeleninou