• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Wewalka Těsto na pizzu s olivovým olejem

280 g
37,90 Kč 135,36 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Těsto na pizzu italského typu značky Wewalka.

Pizza těsto je kulatého tvaru, které je již rozválené. Stačí pouze rozbalit, potřít a vkládat ingredience podle vašeho gusta.

Použití

Výrobek před použitím rozbalte a rozviňte těsto uvnitř. Potřete rajčatovým základem a přidejte na těsto ingredience, které máte rádi. Vložte do předem vyhřáte trouby na 170-180 °C a pečte po dobu 15-20 minut, než kůrka nebude upečená a křupavá. 

O výrobci

Wewalka je rakouská rodinná společnost, která byla založená roku 1987 původně jako cukrárna. Podnik se zabývá výrobou čerstvého pečiva a předpřipravených těst, které mají širokou škálu využití. Produkty značky Wewalka jsou označeny certifikátem IFS (německá certifikace kvality potravin u privátních značek).

Skladování

Skladujte při teplotě od 2-8 °C. Po otevření okamžitě spotřebujte.

Výrobce

Wewalka GmbH Nfg. KG
Anton Gsellmann Str. 4
2601 Sollenau
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.