Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Hellmann's Majonéza delikátní

420 ml
79,90 Kč 190,24 Kč/l
Země původu: EU,

Vyzkoušejte delikátní, jemně krémovou majonézu s nezaměnitelnou jemně nasládlou, a přitom oblíbenou kořeněnou chutí, typickou pro značku Hellmann's. Tato majonéza je vyrobená z kvalitních ingrediencí. Výborná je zejména do salátů, dipů, pomazánek.

Vlastnosti produktu: 

  • vyrobena z kvalitních surovin
  • obsahuje mastné kysleiny Omega 3
  • jemné, krémové složení
  • ideální do salátů, dipů a pomazánek 

Už jste někdy našli v lednici jogurt měsíc po záruce, nebo plesnivou mrkev? Alespoň občas se to stane každému z nás. Na světě se vyplýtvá neuvěřitelné množství jídla. Vyhodí se asi třetina všech vyprodukovaných potravin.

Hlavní myšlenka nové kampaně Hellmann’s navazuje na dlouhodobě zodpovědný postoj značky k potravinám a vyzývá všechny spotřebitele k ohleduplnosti při jejich konzumaci. Cílem je upozornit na tzv. fenomén prázdné lednice, který popisuje situaci, kdy lidem často chybí fantazie, jak z jednotlivých ingrediencí, které mají běžně doma, vytvořit chutné jídlo. Sloužit k tomu mají inspirativní recepty a rady, jak jídlo správně skladovat. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. #stredabezezbytku

Značka Hellmann's se narodila před více než 100 lety v New Yorku. Značku vytvořil Richard Hellmann ve svém obchůdku s delikatesami v New Yorku, kde prodával nejprve skvělou majonézu a postupně přidával další produkty. Své první výrobky ovazoval modrou stuhou na znamení té nejvyšší kvality. Výrobky Hellmann's jsou i nyní synonymem kvality. Stejně tak modrá stuha je stále součástí značky.

Použití

Je vhodná k přípravě vašich dipů, salátů a pomazánek a umožňuje vytváření skutečně delikatesních pokrmů.

O výrobci

Výrobky značky Hellmann's jsou u českých hospodyněk již dlouho oblíbené díky vynikající kvalitě a chuti. Hellmann's je v současné době nejprodávanější značkou majonézy, tatarské omáčky, kečupů, hořčic, grilovacích omáček a salátových dresinků v České republice.

Čeští spotřebitelé mohli poprvé ochutnat výrobky Hellmann's v roce 1992, kdy firma Best Foods koupila od tehdejších státních Drůbežářských závodů výrobní závod v Zábřehu na Moravě a začala tam vyrábět majonézu a tatarskou omáčku Hellmann's. V roce 2000 převzala tehdy již nadnárodní firmu Best Foods britská národní korporace Unilever, která zaujímá jedno z předních míst nejen v potravinářském průmyslu.

Skladování

Skladujte při teplotě 5–15 °C. Po otevření skladujte při teplotě 5–8 °C a spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 157 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Řepkový olej
Voda
Ocet
Pasterizovaný vaječný žloutek5 %
Cukr
Hořčice
Voda
Hořčičné semeno
Ocet
Jedlá sůl
Koření
Aromata
Jedlá sůl
Aromata
Zahušťovadlo
E415 - Xanthan
antioxidant
E385 - Ethylendiamintetraacetát vápenato-disodný
Barvivo
E160a - Karoteny

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota2675 kJ/639 kcal
Tuky70 g
z toho nasycené mastné kyseliny5.6 g
Sacharidy3.6 g
z toho cukry3.5 g
Bílkoviny0.9 g
Sůl0.9 g
Vláknina g

Alergeny

Vejce
Hořčice
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.