Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

-15%

HiPP Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou

HiPP Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou

250 g
Akce do 31. 8.
54,90 Kč 64,90 Kč (219,60 Kč/kg)
Popis produktu

Vhodné pro děti od 15 měsíce. V balení 250g. Dětské menu HiPP má hrubší strukturu a najdeme v nich větší pevné kousky než v řadě Junior menu. Jde o přechodnou fázi, než děti začnou jíst společná jídla se svou rodinou. Maso v pokrmech je jemné, snadno stravitelné. Velikost porcí odpovídá potřebám dětí. Z pokrmů děti získávají vysoce kvalitní bílkoviny a železo. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Tento produkt je navíc obohacen o BIO řepkový olej, který dodává organismu Omega 3 mastné kyseliny. Ty jsou důležité pro vývoj mozkových a nervových buněk. S přídavkem jódu, který je důležitý pro činnost štítné žlázy. S věku odpovídajícím obsahem soli, okořeneno jemnými bylinkami. Obsahuje lepek.

jód – pro činnost štítné žlázy obsahuje omega –3 mastné kyseliny² z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk ²kyselina linolenová bez přídavku aromat, barviv¹, konzervačních látek¹ a modifikovaného škrobu¹ ¹veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona obsahuje lepek s omega 3 – mastnými kyselinami

Složení

zelenina* 32 %(mrkev* 20 %, brokolice* 10 %, cibule*), pitná voda, vařené těstoviny ve tvaru mušlí* (mouka z tvrdé pšenice, vaječný bílek) 17 %, losos 8 %, vařená rýže*, smetana* 3 %, řepkový olej* 1,3 %, rýžový škrob, citrónová šťáva* z koncentrátu citrónové šťávy, petržel*, jedlá sůl s jódem.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK