Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Frosch čistič na indukční a sklokeramické desky

300 ml
109,90 Kč 366,33 Kč/l
Země původu: Rakousko,

Receptura s výtažky z citrónu důkladně čistí a zanechává příjemně svěží vůni.

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Odstraňuje veškeré nečistoty z indukčních a sklokeramických varných desek a zanechává dlouhotrvající lesk. 

Použití

Otočte trysku rozprašovače tak, aby nahoře byl nápis AUF ON. Nastříkejte čistič na chladnou varnou desku, nechte krátce působit a poté vytřete dosucha. V případě potřeby přeleštěte měkkým hadříkem.

O výrobci

Tato značka sází na tradiční domácí prostředky obsahující přírodní účinné látky, jako jsou ocet, citrón a soda. Kombinací přírodní, vysoce efektivní čistící síly a ohleduplnosti k životnímu prostředí a pokožce vznikají výrobky s biokvalitou se značkou „Grüne Frosch“ („zelené žabky“). Tato značka již od svého vzniku v roce 1986 sahá pouze a výhradně po složkách, které jsou v přírodě nadprůměrně dobře odbouratelné.

Skladování

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Melitta ČR s.r.o.
Distributor pro ČR a SR
Radlická 1/19
150 00 Praha 5

Složení

SLOŽENÍ: < 5% mýdlo a parfémy.
Další přísady: Výtažky s citrónů