Nowaco Hranolky do trouby

0,75 kg
Bez éček
46,90 Kč 62,53 Kč/kg
Země původu: Belgie, Německo, Holandsko,

Popis produktu

Hranolky do trouby Nowaco jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří milují bramborové hranolky, ale zároveň nevyznávají klasickou metodu přípravy - tedy fritovací hrnec neboli nechtějí hranolky "na oleji".

Hranolky jsou vyrobené z brambor ve tvaru malých hranolů, z čehož pramení jejich název, a jsou oblíbeným jídlem po celém světě.

Jsou vhodné jako příloha k nejrůznější jídlům jako např. smažený sýr, řízek, ale dají se jíst i samotné, dochucené tatarskou nebo barbecue omáčkou či kečupem. 

Použití

V troubě: Předehřejte troubu na 220 °C / plyn stupeň 5. Rozmístěte rovnoměrně požadované množství hranolek (cca 500 g) na pečící plech.

Umístěte do předehřáté trouby na 15-20minut. Občas obraťte a pečte dozlatova a dokřupava.

Hranolky před pečením nerozmrazujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Odstraňte veškerý obal.

O výrobci

Společnost Bidfood Czech Republic s.r.o. působí na českém trhu od roku 1990. V současné době je jedničkou v distribuci potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu.

Část produktů Bidfood vyrábí ve vlastních potravinářských továrnách v České republice. V Kralupech nad Vltavou provozuje zpracovny čerstvého hovězího a vepřového masa, mořských ryb i největší bourárnu zvěře v ČR. Výrobní závody v Opavě zahrnují největší výrobu zmrzliny na území České a Slovenské republiky, dále výroby zeleniny, zmrazených hotových jídel či zmrazeného pečiva.

Bidfood pod značkou Nowaco zpracovává, vyvíjí, vyrábí a distribuuje tradičně kvalitní mražené i chlazené výrobky: ryby a rybí výrobky, mražené zeleniny a zeleninové směsi, hranolky a bramborové výrobky, zmražená hotová jídla, lahůdky.

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C a nižší.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Složení

Brambory
Slunečnicový olej
Vápník
Sodík

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota610 kJ/145 kcal
Tuky4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy23.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny2.5 g
Sůl0.1 g
Vláknina2.7 g