Kvůli výpadku na straně poskytovatele platebních terminálů, není dočasně možné hradit kartou u kurýra. Usilovně pracujeme na tom, aby vše opět vzorně fungovalo. Omlouváme se.

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Nowaco Hrášek 350 g

Nowaco Hrášek

Nowaco Hrášek

350 g
19,90 Kč (56,86 Kč/kg)
Popis produktu

Hluboce zmrazený.

Skladování: Skladujte při teplotě mínus 18°C nebo nižší.

Návod k přípravě: Zmrazený hrášek vsypte do vroucí, mírně osolené vody, nechte přejít varem a ihned odstavte. Po ochlazení používejte všude tam, kde se používá čerstvý hrášek. Upravujte podle běžných kuchařských receptů. Zmrazený hrášek podušený na másle do měkka je chutnou zeleninovou přílohou. Je vhodný pro přípravu polévek a omáček. V mikrovlnné troubě: Obsah sáčku vsypte do vhodné nádoby pro mikrovlnný ohřev, přidejte tři polévkové lžíce vody, případně trochu soli a přikryté vařte při výkonu 800 – 900 W cca 8 minut. V průběhu úpravy je nutno vaření dvakrát až třikrát přerušit a zeleninu promíchat.

Před přípravou nerozmrazujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte

Výrobce: Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553 Kralupy nad Vltavou 278 01

Složení

Hrách

Alergeny: neuvádí se

Využitelná energie kJ : 318, Využitelná energie kcal : 75,70, tuky g : 1,20, nasyc. Mast. Kys. G : 0,1, sacharidy g : 7,80, cukry g : 4,10, bílkoviny g : 5,10, sůl g : 0,26

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK