Španělské grilovací / pečící papričky Padrone – česká produkce, vanička

250 g
Čerstvě sklizeno
54,90 Kč 219,60 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Oblíbené španělské pálivé papričky na gril (odr. Padrone), vypěstované na malé farmě v Polabí. Chuť je spíše jemná, avšak některé kousky vás mohou překvapit svou pálivostí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Použití

Výborné jsou opečené na grilu a naplněné například kozím sýrem či masovou směsí. Jsou vhodné do salátů či jako základ ostrých omáček.Ve zralém stavu jsou papričky používány k sušení, případně uzení a následně k dochucování pokrmů.

Tip! Připravte si s námi plněné papričky sýrem Halloumi.

Papričky opečeme lehce v troubě či na grilu, necháme chvilku odpočinout a poté je zbavíme semínek a rozkrojíme na půlku. Nakrájíme si olivy na plátky, přidáme lístky oregana, proužek sýra na grilování Halloumi, a směsí naplníme připravené papričky. Opekáme na grilu.

Přejeme dobrou chuť.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto papričky byly výhradně pro Rohlik.cz vypěstovány naším lokálním pěstitelem. Zakoupením těchto papriček podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujeme v chladu a temnu.