Acc

ACC LONG 600MG šumivá tableta 20

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
299,90 Kč 299,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Trápí vás akutní nebo chronické onemocnění dýchacích cest, které provází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel? Podpořte jejich léčbu šumivými tabletami ACC LONG 600 mg. Přípravek ACC LONG 600 mg obsahuje léčivou látku acetylcystein, která pomáhá zkapalňovat vazký hlen v dýchacích cestách. Uvolní ho a usnadňuje jeho vykašlávání. Kdy můžete ACC LONG 600 mg užívat? Šumivé tablety ACC LONG se pomáhají při projevech infekcí dýchacích cest, mezi které patří: Chřipka Záněty průdušek a jejich rozšíření Záněty průdušnice Průduškové astma Zánět průdušinek Mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů) Zánět hrtanu Kdo může tablety ACC LONG 600 mg užívat? Tablety jsou pro velké množství účinné látky doporučeny dospělým a dospívajícím od 14 let věku. Balení: 20 šumivých tablet.

Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v 1 šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citronové, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktosa, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát citronanu sodného, ostružinové aroma.

Dávkování: Jak tablety ACC LONG 600 mg užívat? Dospívající od 14 let a dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivá tableta se užívá po jídle. Nechá se úplně rozpustit v 1/2 sklenice vody. Roztok se má po rozpuštění tablety vypít co nejdříve. Jen výjimečně můžete nechat připravený roztok stát až 2 hodiny. Účinek acetylcysteinu se zesiluje zvýšeným příjmem tekutin. Pokud se příznaky onemocnění do 5 dnů nezlepší, nebo se ještě zhorší, poraďte se o dalším používání s lékařem. Stejně postupujte i v případě, že se projeví nějaké nežádoucí účinky.

Kontraindikace: Přípravek by neměly užívat osoby mladší 14 let, ani osoby, které jsou alergické na acetylcystein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. ACC LONG 600 mg je léčivý přípravek pro vnitřní užití. O správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Salutas Pharma

EAN: 4030855002511

SUKL kód: 57396

Farmakoterapeutická skupina: Acetylcystein

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek