Acc

ACC 200MG Tvrdá tobolka 20

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
139,90 Kč 139,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

ACC 200 je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu.Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými, dospívajícími nebo podáván dětem od 6 let při akutních onemocněních dýchacích cest, provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.

Léčivá látka: Jedna tvrdá tobolka obsahuje acetylcysteinum 200 mg Pomocné látky: Náplň tobolky obsahuje mannitol, kyselinu stearovou 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý. Tobolka obsahuje oxid titaničitý (E 171), želatinu.

Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let: 2 až 3 krát denně 1 tobolku, což odpovídá 400 - 600 mg acetylcysteinu denně. Děti mezi 6-14 lety: 2 krát denně 1 tobolku, což odpovídá 400 mg acetylcysteinu denně. Délka léčby u středně těžkých onemocnění je 6 dní, u závažnějších případů dva týdny.

Kontraindikace: Pro vysoký obsah léčivé látky by neměl být přípravek podáván dětem do 6 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Účinná látka: acetylcystein

Výrobce: Salutas Pharma

EAN: 4030855002603

SUKL kód: 5844

Farmakoterapeutická skupina: Acetylcystein

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek