Davidoff Café Crema Intense

90 g
199,90 Kč 2 221,11 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Jemná káva s intenzivní kávovou pěnou, světlehnědé barvy.

Davidoff Café Créme jistě potěší všechny milovníky tohoto lahodného černého moku. V kávové směsi se nacházejí pouze vybraná a nejkvalitnější zrnka kávy Arabica, která v sobě uchovávají jen tu nejlepší chuť a vytříbené aroma.

Intenzivně pražená káva uchvátí nádhernou vůní, do které se okamžitě zamilujete. Tento skvělý požitek dotváří plná chuť a jedinečná sametová pěna. Skvěle se hodí pro plně automatické kávovary.

O výrobci

Naše dědictví pochází od Zina Davidoff, muže s velkým talentem. Svět pro něj byl konstantním zdrojem inspirace. Dělal vše pro to, aby mohl sdílet svou vášeň pro život a nadšení pro luxusní věci. Zino Davidoff byl typem muže, který věřil, že pravý luxus je o žití svého života a užívání si každičkého momentu.

Jméno Zino Davidoff znamená luxusní produkty a nekompromisní kvalitu. Jeho moto: “Having a taste for quality is having a taste for life”. Káva byla jedna z jeho největších vášní, vždy začínal den šálkem espressa.

Značka Davidoff nezná hranice. Snaží se na celém světě najít a propojit kvalitu, zručnost a luxus, abyste si mohli vychutnat každý okamžik.

Skladování

Uchovejte v suchu a chladu.

Výrobce

Tchibo Praha, spol. s r.o. 
Želetavská 1449/9
140 00 Praha 4

Složení

Instantní káva