Paprika bílá 1 ks

cca 180 g
Čerstvě sklizeno

cca

 8,98 Kč 49,90 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Šťavnatá bílá paprika se sladkou chutí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Tyto papriky neobsahují žádný kapsaicin, který by způsoboval jejich pálivost.

Použití

Papriky jsou výborné jak v čerstvém stavu, tak i tepelně opracované. Jsou vhodné do salátů, na chlebíčky či jako obloha k teplým jídlům. Papriky bílé dokážou podtrhnout chuť masa a používají se proto také při dušení, zapékání nebo grilování, oblíbené jsou i plněné.

 

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto papriky byly vypěstovány výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením těchto paprik podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Papriky skladujte jako ostatní zeleninu v chladném a suchém prostředí. V chladničce vydrží při teplotě kolem 5 °C cca jeden týden.