Paprika bílá 1 ks

cca 120 g

cca

 8,71 Kč 69,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

10000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Kategorie:
Země původu: Albánie, Španělsko,
Víte, že...
Přidejte se do Rohlíčku zdarma ještě dnes!

Extra slevy, doprava zdarma a další výhody pro rodiče s dětmi do 12 let.

Šťavnatá bílá paprika se sladkou chutí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Tyto papriky neobsahují žádný kapsaicin, který by způsoboval jejich pálivost.

Použití

Papriky jsou výborné jak v čerstvém stavu, tak i tepelně opracované. Jsou vhodné do salátů, na chlebíčky či jako obloha k teplým jídlům. Papriky bílé dokážou podtrhnout chuť masa a používají se proto také při dušení, zapékání nebo grilování, oblíbené jsou i plněné.

 

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto papriky byly vypěstovány výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením těchto paprik podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Papriky skladujte jako ostatní zeleninu v chladném a suchém prostředí. V chladničce vydrží při teplotě kolem 5 °C cca jeden týden.

Složení

I. jakost
Kalibr 40+