Frico Gouda olivy rajče výkroj

cca 140 g
Prémiová kvalita

cca

 118,87 Kč 879,90 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Holandsko,

Přírodní zrající sýr typu Gouda obohacený o černé olivy, rajčata a bylinky.

Sýr je pojmenována po nizozemském městě Gouda. Vyrábí se z čerstvého mléka od volně pasoucích se krav a následně zraje 4 týdny v povoskovaných bochnících na dřevěných policích. V textuře naleznete bylinky, česnek, olivy a rajčata – tato kombinace surovin vytvoří lahodnou chuť, kterou si zamilujete. Kůrku má žlutou a uvnitř krásně krémovou texturu.

Největší poklad Holanďanů

Sami Holanďani považují obyčejnou čistou Goudu se svojí jemně krémovou, máslovou a lehce oříškovou chutí za svůj největší poklad, a v ledničce žádné nizozemské rodiny nechybí pořádný kus tohoto lahodného sýru.

Použití

Gouda vylepší jakékoliv slané jídlo – těstoviny, pizzy, saláty, slané koláče, ale také obyčejný čerstvý chléb s máslem. Ovšem je lahodná sama o sobě jako občerstvení k vínu.

O výrobci

Příběh společnosti FrieslandCampina začal v roce 1871, kdy se farmáři rozhodli spojit síly v místních družstevních mlékárnách a zajistili si tak své postavení na trhu. Podnik se zaměřuje na produkci mléčných produktů, ve kterých naleznete tradiční mléčné nápoje, dezerty, jogurty a sýry, ale specializuje se i na výrobu kojenecké stravy. FrieslandCampina se snaží jít v souladu s přírodou a zajišťuje tak lepší podmínky nejen pro zvířata, lidstvo, ale i pro samotné farmáře.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C.

Výrobce

Friesland Campina
Stationsplein 4
3818 LE  Amersfoort
Holandsko

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.