Pekárna Harmonia

Pekárna Harmonia Bílý chléb bezlepkový

500 g
Mražené
 79,90 Kč 159,80 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Bílý mražený chléb bez lepku určený pro bezlepkovou dietu nebo pro ty, kdo se snaží lepek ve svém stravování omezit

Bezlepkové chleby Pekárny Harmonia jsou veganské, bez vajec a mléka. Sójový lecitin byl v celé produkci nahrazen slunečnicovým z důvodu potenciální alergické reakce. Chlebíčky nabízejí i mnoho dalších zajímavých ingrediencí jako lněná semínka, jáhly, sezam, cizrnové mouku, slunečnicová nebo chia semínka. 

Použití

Pečivo můžete nechat rozmrazit volně nebo je vhodné pro ohřátí v troubě. Po rozmrazení spotřebujte do 48 hodin. Ideální ke snídani či svačině. Vychutnat si ho můžete ale i jako přílohu ke grilování.

O výrobci 

Společnost Pekárna Harmonia vznikla v roce 1992 původně pod názvem "Wiener pekárny". Do dvou let se vyprofilovala jako pekárna specializovaná na výrobu bezlepkových produktů. Již více než 25 let vyrábí bezlepkové chleby, předpečené pečivo, listové těsto, štrúdly, záviny, bábovky, zákusky, dorty, trvanlivé suché pečivo a krekry. 

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znova nezmrazujte. 

Upozornění

Produkt obsahuje deproteinovaný pšeničný škrob, ve kterém je odstraněná alergenová bílkovinná část. Proto tento produkt mohou bez omezení konzumovat bezlepkáři, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob zpracovaný ve formě lepku. Produkt ale není vhodný pro alergiky, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob ve kterékoliv podobě, tedy i ten deproteinovaný.

Výrobce

Pekáreň Harmónia
Michalská 6
811 01  Bratislava
Slovenská republika