Rohlik.cz Naše Zrnka 100% Arabica

500 g
299,90 Kč 599,80 Kč/kg
Cena pro Premium: 254,89 Kč
Země původu: Brazílie, Kolumbie, Kostarika, Nikaragua,

Ovocné aroma doplněné jemnou chutí mandlí. Taková je pražená 100% arabica, kterou vám nabízíme pod vlastní značkou Rohlik.cz.

Při pražení zrn bylo dbáno na co nejvyšší kvalitu. Díky tomu vznikla tato prémiová zrnková káva, která se vyznačuje bohatou chutí a plnou jemností.

Původ zrnek 

Svůj původ má ve 4 zemích z různých koutů světa. První zemí je Brazílie, která dává kávě plné tělo a mírně sladkou chuť. V kopcovité oblasti země Nicaragua se sbírají zrnka s vyváženou kyselostí. Sopečná půda země Costa Rica poskytuje chuť s tóny třešní, čokolády a oříšků. Zrnka z Kolumbie Vás zaujmou jak svojí silou, tak zároveň i svojí jemností. Díky nim působí káva harmonicky a hebce.
Zpracováno a baleno v České republice. 

Použití

Vhodné na přípravu kávy v moka konvičce, french pressu, překapávaná, automatický kávovar.

O výrobci

Pražírna Balada Coffee je moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných prvorepublikových pražíren. Cílem Balada Coffee je přinášet zákazníkům vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy. Většina výrobků nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Kávová zrnka pocházejí z nejlepších plantáží po celém světě. Pražírna si pěstitele pečlivě vybírá. Kontrolují každé zrnko, aby vám přinesli dokonalou chuť v každém šálku. Praží zrnka v malých dávkách a balí je co nejdříve po pražení. Tím zaručí čerstvost v každém balení.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a při teplotě do 25 °C.

Výrobce

Káva Praha
Rubešova 4
120 00 Praha 2
Česká republika