Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rohlik.cz Farmářská vejce z volného chovu

6 ks
Od českého farmáře
49,90 Kč 8,32 Kč/ks
Cena pro Premium: 42,41 Kč
Země původu: Česká republika,

Kvalitní vejce od českého farmáře. Vajíčka jsou od slepic z volného výběhu.

Co znamená volný chov? 

Slepice jsou zde chované nejšetrnější cestou chovu nosnic s důrazem na vysokou úroveň welfare zvířat (pro každou slepici jsou vyhraněny 4 m²). Tzn. chov bez klecí a možnost volného výběhu. Chovatel tak může užívat ke značení vajec značku 1CZ, která znamená chov nosnic ve volném výběhu. Zde se může slepice přirozeně chovat – hrabat, běhat, popelit se apod. Slepičky mají možnost se pohybovat denně ve venkovním výběhu v přirozeném prostředí. Má své hnízdo na snášení, bidýlko a také podestýlku. Slepičky jsou v čistém prostředí a na čistém vzduchu. A protože mají zabezpečený odpočinek, jsou bez stresu.

Hmotnost vajíček je minimálně 300 g.

Použití

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Vejce můžete využít například v receptu plněná vejcepomazánka z vejce a avokádasalát s vejcem a slaninou nebo burger s hovězím masem a vejcem.

Více receptů naleznete přímo v sekci vejce v kategorii chef.

O výrobci

Drůbežárna Markovice je zavedený český producent vajec a kuřic. Výroba vajec má v závodě Markovice dlouholetou tradici. Pohodová vejce jsou produkována v halách vybavených technologií pro volný pohyb nosnic po hale, jsou to voliéry, nebo hluboká podestýlka. Voliérové chovy produkčních hal jsou perspektivní a postupně budou vytlačovat technologie výroby vajec v obohacených klecích. Nosnice nejsou omezovány v pohybu ani přístupu ke krmivu a vodě. 

Skladování

Skladujte pří nekolísavé teplotě 5–18 °C. 

Výrobce

Farma Markovice
Markovice
286 01 Čáslav
Česká republika

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Alergeny

Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.