• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Maasdam výkroj

cca 200 g
cca 84,27 Kč 419,90 Kč/kg
Cena pro Premium: 71,63 Kč
Země původu: Holandsko,

Maasdam, tradiční holandský sýr, který je vyroben z kvalitního kravského mléka a zraje nejméně po dobu 6 týdnů.

Na první pohled ho poznáte především díky své žluté kůrce a typickým sýrovým okům, která vznikají díky specifickému druhu zrání bochníků. 

Sýr má měkkou a krémovou texturu. V chuti se promítají specifické vlastnosti kravského mléka, jemnost, decentní nasládlost a nádech oříšků. Tak neváhejte a vyzkoušejte i vy tento vynikající sýr! 

Pokud v nákupní tašce objevíte sýr ve tvaru válečku, máte rozhodně důvod k oslavě – vyšlo na vás totiž tzv. srdce sýra, tedy prostředek sýrového bochníku, ze kterého výrobci při ochutnávkách vykrajují právě ty nejchutnější a nejvyzrálejší porce.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Skvěle se hodí k pohoštění na obložené sýrové talíře. 

K jakému vínu si ho můžete dopřát?

Maasdam výborně ladí s lehčími bílými víny.

O výrobci

Hazeleger je moderní společnost z Holandska, původně založená jako rodinný podnik pro výrobu vlastních celých sýrů. Nyní se společnost věnuje zrání, krájení a balení sýrů, které rozváží po celém světě. Jako nezávislý rodinný podnik není společnost spojena s velkou mléčnou společností, takže možnosti s nimi jsou nekonečné.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–7 °C.

Upozornění

Povrchová vrstva není určena ke konzumaci.

Výrobce

Hazeleger Kaas B. V.
Hanzeweg 37
3771 NG Barneveld
Holandsko

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.