Method Čistič sprchového koutu

0,828 l
 129,90 Kč 156,88 Kč/l
Země původu: Belgie,

Method čistič sprchového koutu udržuje koupelnu voňavou a čistou bez práce.  

S tímto sprchovým čističem udržíte váš sprchový kout čístý zcela bez námahy. Díky technologii Powergreen účinně rozpouští a zabraňuje usazování zbytků mýdla, aniž byste se museli starat o chemické zbytky.

Technologie Powergreen je špičková zelená chemie, která využívá sílu přírodně odvozených, netoxických složek, které působí přírodní silou. Takže i poté, co opustíte sprchu, kyselina mléčná a decylglukosid pocházející z kukuřičného škrobu jsou zaneprázdněni úklidem a rozpouští mýdlové a vápenné usazeniny.   

Výrobek není testován na zvířatech.

Použití

Po sprchování stříkněte na mokré stěny sprchového koutu a nechte působit – neutírejte. Při pravidelném použití nemusíte již drhnout, či jinak mýt sprchový kout. Pro nejlepší výsledek použijte nejdřív Method na koupelny pro odstranění staré špíny.

O výrobci

Společnost nabízí celou řadu produktů pro domácnost a osobní péči s ohledem na životní prostředí. Cílem společnosti je zvyšovat užitek, který mohou pomoct planetě i společnosti. Produkty jsou čistě přírodního původu, neškodí tedy vám, vaší domácnosti, ani vašim domácím mazlíčkům.

Skladování

Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí pokožku. Držte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte vodou. Vyjměte čočky, pokud to jde snadno. Při styku s pokožkou opláchněte místo vodou. Při trvání potíží vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal.  

Výrobce

Method Products Ltd.
Industrieweg 3
2390 Malle
Belgie