Saloos Mandlový olej

50 ml
 129,90 Kč 2 598,00 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Přírodní mandlový olej se řadí mezi nejcennější a nejpoužívanější rostlinné oleje. Je vhodný na všechny typy pleti, včetně problematické i pro jemnou dětskou pokožku od prvních dnů po narození. Je vhodný ke každodenní péči o pokožku, kterou zjemňuje a zvláčňuje. Pokožku výborně regeneruje po opalování, po zhojených popáleninách a pomáhá udržovat její zdravý vzhled.

Vyzkoušejte tento luxusní olej a hýčkejte svou pleť.

Obsahuje bezpočet prospěšných látek, které se postarají o blaho vaší pleti. Mandlový olej patří k nejpoužívanějším při aromaterapeutických masážích a je důležitou složkou kvalitních masážních a tělových olejů.

O značce Saloos

Oblíbený český výrobce certifikované přírodní kosmetiky vám přináší kvalitu, radost, krásu a zdraví již od roku 1993. Proslavil se dnes již ikonickými esenciálními oleji. Saloos také jako první v České republice splnil přísná kritéria biokvality a získal prestižní certifikaci kosmetiky CPK BIO.  

Nabízí pečlivě vybrané, za studena lisované rostlinné a 100% esenciální oleje s výjimečnými aromaterapeutickými účinky. Samozřejmostí je netestování na zvířatech a široký výběr veganské kosmetiky.

Použití

Naneste na vyčištěnou pleť i pokožku celého těla. Používejte denně podle potřeby jako regenerační olej nebo jej můžete použít i na navlhčeném vatovém tamponku pro šetrné odlíčení pleti. Skvělý základ pro výrobu osobního masážního oleje.

O výrobci

Společnost M+H, Míča a Harašta s.r.o. byla založena v roce 1993. V roce 1995 zahájila vlastní produkci a distribuci aromaterapeutických esenciálních olejů pod spotřební značkou Salus. Mezi další produkty společnosti patří značka Vodnář, která nabízí bazénovou chemii. V roce 2007 se kosmetika Salus změnila na Saloos a získala pro své výrobky certifikát CPK (certifikovaná přírodní kosmetika). Díky šíři sortimentu a služeb se společnost stala jedním z nejsilnějších dodavatelů surovin na trhu surovin pro kosmetické výrobce, značku Saloos a stejnojmenné kosmetické přípravky zná téměř každá dospělá žena v České republice.

Skladování

Skladujte při teplotě 15–25 °C.

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Na Zahradách 12
690 02 Břeclav
Česká republika