Saloos BIO Ricinový olej

50 ml
 129,90 Kč 2 598,00 Kč/l
Země původu: Česká republika,

BIO ricinový olej je vhodný na suchou pokožku, kterou výborně regeneruje a zvláčňuje po zhojených jizvách. Přirozeně hustší olej, k jehož naředění můžete použít další rostlinné oleje Saloos.

Ricinový olej nalezne ve vaší kosmetické taštičce mnoho využití. Vyzkoušejte ho například na vlasy, akné, kruhy pod očima, řasy nebo obočí. Účinné jsou rovněž obklady z teplého ricinového oleje přiloženého na kůži namožených částí těla.

Vyzkoušejte tento luxusní bio olej a hýčkejte svou pleť.

O značce Saloos

Oblíbený český výrobce certifikované přírodní kosmetiky vám přináší kvalitu, radost, krásu a zdraví již od roku 1993. Proslavil se dnes již ikonickými esenciálními oleji. Saloos také jako první v České republice splnil přísná kritéria biokvality a získal prestižní certifikaci kosmetiky CPK BIO.  

Nabízí pečlivě vybrané, za studena lisované rostlinné a 100% esenciální oleje s výjimečnými aromaterapeutickými účinky. Samozřejmostí je netestování na zvířatech a široký výběr veganské kosmetiky.

Použití

Jemně vetřete do navlhčené suché pokožky, podle potřeby i na řasy, obočí, jizvy, konečky vlasů a nechte vstřebat. Přirozeně hustší olej, k jeho naředění můžete použít další rostlinné oleje Saloos.

O výrobci

Společnost M+H, Míča a Harašta s.r.o. byla založena v roce 1993. V roce 1995 zahájila vlastní produkci a distribuci aromaterapeutických esenciálních olejů pod spotřební značkou Salus. Mezi další produkty společnosti patří značka Vodnář, která nabízí bazénovou chemii. V roce 2007 se kosmetika Salus změnila na Saloos a získala pro své výrobky certifikát CPK (certifikovaná přírodní kosmetika). Díky šíři sortimentu a služeb se společnost stala jedním z nejsilnějších dodavatelů surovin na trhu surovin pro kosmetické výrobce, značku Saloos a stejnojmenné kosmetické přípravky zná téměř každá dospělá žena v České republice.

Skladování

Skladujte při teplotě 15–25 °C.

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Na Zahradách 12
690 02 Břeclav
Česká republika