Rituals Homme Antiperspirant ve spreji

200 ml
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Holandsko,

Antiperspirant Rituals Homme s jemnou vůní cedrového dřeva.

Zajišťuje 24hodinovou ochranu proti pocení a zklidňuje pokožku.

Dokonalá vůně je pro Rituals důležitá. Proto také při tvorbě svých jedinečných, exkluzivních a jemných vůní spolupracují jen s těmi nejlepšími tvůrci parfémů na světě. Nikdy netestují žádný ze svých produktů nebo složek na zvířatech a ani nepožadují od třetích stran, aby pro ně toto testování provedly. Všechny Rituals produkty jsou navíctestovány předními dermatology.

Použití

Před použití dobře protřepejte. Otevřete a nasměrujte ústí plechovky na místo, kam chcete vůni aplikovat cca 15–20 cm od podpaží, poté aplikujte. Vyhněte se oblasti obličeje. Zamezte kontaktu s očima. Aplikujte ráno a/nebo večer na čistou a suchou pokožku. Neaplikujte na poraněnou pleť.

O výrobci

Společnost Rituals založil Raymond Cloosterman v roce 2000 a byla první značkou na světě, která uvedla kombinaci luxusní domácí a tělové kosmetiky. Jedná se o Nizozemskou společnost, která vyvíjí vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše: luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po vonné svíčky, parfémy a čaje.

Rituals se zaměřuje na zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči, a kterým navíc záleží na druhých a na životním prostředí. Není tedy překvapivé, že stejné požadavky kladou i sami na své produkty a služby. Používají přírodní přísady z obnovitelných zdrojů. Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používají neškodlivé alternativy. Všechny Rituals produkty jsou navíc testovány předními dermatology.

Upozornění

Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání může prasknout. Vyvarujte se stříkání do očí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Kouření zakázáno. Nepropichujte a nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Rituals Cosmetics Enterprise B.V.
Keizersgracht 683
Amsterdam, 1017 DW
Nizozemsko