Přeskočit navigaci
Bonavita Ovesné vločky celé bez lepku

Bonavita Ovesné vločky celé bez lepku 

500 g67,80 Kč/kg
3390

Tyto celozrnné ovesné vločky Bonavita jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá zdravou a rychlou snídani nebo svačinu. Jsou přirozeně bez lepku, takže si je mohou bez obav vychutnat i lidé s citlivostí na lepek. Vločky jsou bohaté na vlákninu, lehce stravitelné a navíc je můžete rovnou konzumovat, třeba s jogurtem nebo v kaši. Jedná se o český produkt v praktickém 500g balení.

Země původu

Česká republika

Popis

Ovesné vločky celé značky Bonavita jsou přirozeně bez lepku a nabízejí univerzální využití v kuchyni. Jsou lehce stravitelné a bohaté na vlákninu.

Použití

Vločky lze použít do kaší, smoothies nebo jako základ pro domácí müsli.

O výrobci

BONAVITA, spol. s r. o. byla založena jako rodinný podnik v roce 1991. Zabývá se výrobou a prodejem racionální výživy a produktů, které svým složením pomáhají lidem dodržovat zásady správné výživy. Ve svém portfoliu má snídaňové cereálie, müsli, ovesné kaše, cereální, ořechové a müsli tyčinky, cereální nápoje, a další produkty.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

BONAVITA, spol. s r.o.      
Hlavní 32
Kunice - Vidovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 350 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 41 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100g

Energetická hodnota
1571 kJ372 kCal
Tuky
5.7 gz toho nasycené mastné kyseliny1 g
Sacharidy
62 gz toho cukry0.7 g
Bílkoviny
14 g
Sůl
0 g
Vláknina
8.5 g

Složení & Alergeny

Složení

Celozrnné ovesné vločky.

Alergeny

  • Může obsahovat stopy:
  • Sójové boby