Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-46 %

Ředkvičky, svazek

1 ks
Čerstvě sklizenoSkvělá cena
Akce do 27. 6.
6,90 Kč 6,90 Kč/ks12,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Svazek čerstvých a křupavých ředkviček vás překvapí jemně nasládlou chutí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Ředkvička se dá konzumovat samotná jako skvělý osvěžující snack. Je také vynikající například do lehkých zeleninových salátů. Ideální je na krajíc chleba s máslem, nakrájená na kolečka a lehce osolená.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Ředkvičky můžete využít například v receptu na ředkvičkovou pomazánku s tvarohem

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato jarní cibulka byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této jarní cibulky podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–6 °C ve vlhkém vzduchu, aby ředkvičky zůstaly čerstvé a křupavé.

Složení

Ředkvičky