Ředkvičky, svazek

1 ks
Denní kontrola cen
 14,90 Kč 14,90 Kč/ks
Země původu: Česká republika, Holandsko,

Svazek čerstvých a křupavých ředkviček vás překvapí jemně nasládlou chutí. 

Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Ředkvička se dá konzumovat samotná jako skvělý osvěžující snack. Je také vynikající například do lehkých zeleninových salátů. Ideální je na krajíc chleba s máslem, nakrájená na kolečka a lehce osolená.

Tip! Vyzkoušejte Jarní bruschettu s chřestem podle následujícího receptu:

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto ředkvičky byly vypěstovány výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením těchto ředkviček podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–6 °C ve vlhkém vzduchu, aby ředkvičky zůstaly čerstvé a křupavé.