Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hami příkrm Hovězí na zelenině 125g

Hami příkrm Hovězí na zelenině

Hami příkrm Hovězí na zelenině

125g
Popis produktu

Hami příkrm Hovězí na zelenině je vhodný po zavedení jednodruhové zeleniny. Vhodné pro děti od ukončeného 6.měsíce. S Hami příkrmy máte jistotu, že dáváte svému dítěti vše, co potřebuje. Hami příkrmy představují kompletní a vyvážené jídlo, které sestavili odborníci na výživu. Navíc Hami příkrmy poskytují variabilitu složení, dítě tak může vyzkoušet až 22 druhů zeleniny a 8 druhů masa. Jsou připraveny z vysoce kvalitních surovin. Vyrobeno z pečlivě kontrolovaných surovin Bez přidané soli S řepkovým olejem (řepkový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny Ω3 a Ω6) Bez konzervantů a barviv (dle zákona)

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

Složení ve 100 g výrobku: mrkev 40 %, brambory 18 %, rajčata 18%, fazole bílé 12,6 %, hovězí maso 10 %, řepkový olej.

Výživové údaje na 100 g výrobku: Energetická hodnota 343 kJ / 82 kcal

Tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g Sacharidy 8,3 g z toho cukry 2,2 g Vláknina 2,1 g Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 3,5 g Sůl* 0,075 g Sodík 30 mg

  • Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího so­díku
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 343 kJ / 82 kcal
Tuky 3,4 g**
z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 8,3 g
z toho cukry 2,2 g
Bílkoviny (živočišné a rostlinné) 3,5 g
Sůl (sodík přepočítaný na sůl) 0,075 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.