Dr.Oetker Buchty v prášku

0,507 kg
44,90 Kč 88,56 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu!

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ: Balení obsahuje: 500 g směsi na přípravu těsta, 7 g sušeného pekařského droždí K tomu přidáte: 260 ml vlažné vody, 120 ml oleje (12 polévkových lžic), náplň (povidla, džem, tvaroh, mák) Všechny druhy trub před pečením dobře předehřejte! Elektrická trouba? 190 °C 35-40 min. Horkovzdušná trouba: 170 °C 35-40 min. Plynová trouba: střední stupeň 35-40 min. Při pečení respektujte zkušenosti s vlastní troubou! Příprava: 1. Obsah sáčku se směsí na přípravu těsta vysypeme do do mísy a smícháme s přibaleným droždím. Přidáme odměřenou vodu a olej. Vařečkou vypracujeme do hladkého těsta, které se nelepí na stěny nádoby. Povrch těsta zaprášíme moukou, zakryjeme utěrkou a necháme na teplém místě 45-60 minut kynout. 2. Vykynuté těsto rozválíme na pomoučeném vále na výšku asi 1 cm a rozkrájíme na čtverce. Do středu každého čtverce vložíme náplň (povidla, džem, tvaroh, mák) a okraje těsta spojíme stlačením. 3. Strany buchet potřeme olejem a vložíme je vedle sebe na vymazaný plech. Pečeme dozlatova. Čas a teplota pečení jsou uvedeny v tabulce. Po upečení necháme buchty vychladnout a poté je od sebe oddělíme. Tip: Kynutá bábovka s náplní Těsto připravíme podle návodu a necháme vykynout. Vykynuté těsto vyválíme na moukou posypaném vále na výšku asi 1 cm. 250 g tvarohu rozmícháme se 2 vejci a 1 balíčkem Vanilinového cukru Dr.Oetker. 250 g povidel smícháme se 3 polévkovými lžícemi rumu. Tvaroh a povidla rozetřeme v podélných pruzích na těsto. Těsto srolujeme a roládu vložíme do vymazané a moukou vysypané bábovkové formy (Ø 23 cm). Pečeme v předehřáté troubě při teplotě podle tabulky asi 50 minut.

VÝROBCE: Dr.Oetker s.r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno, Česká republika

Balení obsahuje:
500 g směsi na přípravu těsta 7 g sušeného pekařského droždí K tomu přidáte: 260 ml vlažné vody 120 ml oleje (12 polévkových lžic) náplň (povidla, džem, tvaroh, mák)

Všechny druhy trub před pečením dobře předehřejte! Elektrická trouba: 190 °C 35 - 40 min. Horkovzdušná trouba: 170 °C 35 - 40 min. Plynová trouba: střední stupeň 35 - 40 min. Při pečení respektujte zkušenosti s vlastní troubou!

Příprava: 1. Obsah sáčku se směsí na přípravu těsta vysypeme do mísy a smícháme s přibaleným droždím. Přidáme odměřenou vodu a olej. Vařečkou vypracujeme hladké těsto, které se nelepí na stěny nádoby. Povrch těsta zaprášíme moukou, zakryjeme utěrkou a necháme na teplém místě 45-60 minut vykynout.

2. Vykynuté těsto rozválíme na pomoučeném vále na výšku asi 1 cm a rozkrájíme na čtverce. Do středu každého čtverce vložíme náplň (povidla, džem, tvaroh, mák) a okraje těsta spojíme stlačením.

3. Strany buchet potřeme olejem a vložíme je vedle sebe na vymazaný plech. Pečeme dozlatova. Čas a teplota pečení jsou uvedené v tabulce. Po upečení necháme buchty vychladnout a poté je od sebe oddělíme.

Skladujte v suchu!

Složení

Složení: Pšeničná mouka,Cukr,Jedlá sůl,Sušené mléko,Sušené pekařské droždí přibaleno zvlášť, aby si zachovalo svou vysokou kvalitu a zaručilo dokonalé vykynutí (obsahuje emulgátor sorbitolmonostearát)

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek,Vejce a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)