Sierra Nevada Torpedo Extra IPA

355 ml
Prémiová kvalitaTento produkt je určen starším 18 let.
 77,90 Kč 219,44 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: USA,

Pivo, které je po uvaření dodatečně podrobeno speciální technice studeného chmelení.

Tu v kalifornském pivovaru vynalezli, a proto je Torpedo nekompromisně hořké, ale zároveň aromatické po citrusech, borovicích a tropickém ovoci.

Při klasických metodách se látky z chmele nerozptýlí rovnoměrně. Proto zrající pivo ženou sládci přes nádobu s chmelem, přičemž mají tento proces plně pod kontrolou. Tak mohou docílit chmelových aromat a chutí přesně podle svých představ. 

Výsledek obrázku pro extra ipa torpedo

  • Typ kvašení: svrchně
  • Stupňovitost: 18 % EPM
  • Hořkost: 65 IBU
  • Použité chmely: Magnum, Crystal, Citra
  • Obsah alkoholu: 7,2 % obj.

Použití

Podávejte a pijte vychlazené.

O výrobci

Sierra Nevada je americký pivovar, který byl založen v roce 1979 domácími pivovarníky Kenem Grossmanem a Paulem Camusim, kteří si původně jen vařili domácí pivo, ale expandovali a zařídili si vlastní pivovar v kalifornském městě Chio. Ken Grossman tvrdí, že název Sierra Nevada pochází z jeho lásky k turistice, zejména v pohoří Sierra Nevada. Nejdříve si Gorssman a Camusi s půjčenými 50 000 dolary pronajali výrobnu a dnes prodávají své výrobky po celém světě. Sierra Nevada je jedním z největších pivovarů v USA, od roku 2016 je sedmým největším pivovarem ve Spojených státech.

Skladování

Skladujte v chladu.

Výrobce

Sierra Nevada Brewing Co.
1075 East 20th Street
Chico, CA 95928
USA

   

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 135 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.