Sanytol Dezinfekční odstraňovač skvrn

450 g
179,90 Kč 399,78 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Odstraňuje vytrvalé skvrny a pročišťuje oděvy.

Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn ničí 99,9% mikrobů a účinně odstraňuje vytrvalé skvrny již od prací teploty 20°C. Díky složení bohatému na enzymy prostupuje do vnitřku textilních vláken a uvolňuje činidla odtraňující skvrny, čímž dosahuje dokonalých výsledků jak u bílého tak i u barevného prádla.

Ideální na:
- Spodní prádlo (kalhotky, ponožky, spodní košilky, ...) - Dětské a kojenecké prádlo (košilky, bryndáky, kalhoty, ...) - Ostatní prádlo (ručníky, utěrky, povlečení, ...)

Praní v pračce: Přidejte 2 lžičky (60 g) dezinfekčního odstraňovače skvrn Sanytol k běžnému pracímu prostředku do příslušného dávkovače a naprogramujte požadovaný prací cyklus.

Ruční praní: Nalijte do lavoru 4 l vlažné vody (20°C), přidejte běžný prací prostředek a 1 lžičku (30 g) dezinfekčního odstraňovače skvrn Sanytol. Nechejte prádlo namočené 15 minut za občasného promíchání. Nakonec vymáchejte v hojném množství vody.

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Bezpečnostní opatření: Nebezpečí vážného poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Krabici uchovávejte dobře uzavřenou a chraňte před vlhkostí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při běžném použití není nebezpečný septikům. Nekombinujte s jinými dezinfekčními přípravky jako jsou prací prostředky s chlórem. Před použitím si přečtěte návod k praní vašeho prádla. V případě pochybností o trvanlivosti barev nebo jemných tkanin proveďte nejdříve zkoušku ponořením skrytého místa tkaniny do roztoku teplé vody s polovinou lžičky prášku Sanytol. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

Xi Dráždivý.

Biocidní přípravek používejte bezpečně

Složení

15-30% bělící činidla na bázi kyslíku
Parfémy (hexyl cinnamal) Enzymy Biocidní přípravek (typ TP4): na místě vzniká kyselina peroctová 0,12 g/l (60 g přípravku na jedno praní)