Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sanytol Dezinfekce proti vodnímu kameni do koupelny s vůní eukalyptu ve spreji 500 ml

Sanytol Dezinfekce proti vodnímu kameni do koupelny s vůní eukalyptu ve spreji

Sanytol Dezinfekce proti vodnímu kameni do koupelny s vůní eukalyptu ve spreji

500 ml
109,90 Kč (219,80 Kč/l)
Popis produktu

Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standartního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob, jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Sanytol koupelny bez chlóru zaručuje perfektní hygienu a odstraňuje 99,9%* mikroorganismů. Jeho vysoce výkonné složení snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla. *Trojí účinek: antibakteriální účinek proti Staphylococcus aureus, Entercoccus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa (5 min), fungicidní proti Candida albicans a Aspergillus niger (15 min) podle normy EN13697, virucidní podle normy EN14476 Influenza-A virus, virus AH1N1 – prasečí chřipka (5 min) a Herpes simplex (5 min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří.

Návod na použití: Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut.

Doporučení: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.

Upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Nepožívat. První pomoc: Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 min. Požití: Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody (pouze je-li postižený při vědomí). Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Složení

<5% kationtové povrchově aktivní látky neiontové povrchově aktivní látky 1-methoxy-2-propanol Ostatní: parfém

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK