Sanytol

Sanytol Univerzální dezinfekce na všechny povrchy s grapefruitovou vůní ve spreji

500 ml
104,90 Kč 209,80 Kč/l

Doručení už do 60 minut

80+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Španělsko,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Tento víceúčelový dezinfekční prostředek vyčistí a vydezinfikuje celý dům. 

Je velice praktický, bez chlóru a nezanechává skvrny. Má trojí účinek proti bakteriím, plísním a virům. Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.

Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Odstraňuje mimo jiné virus chřipky typu A (H1N1), Herpes virus, Salmonela, Listerie, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Lactobacillus brevis. Dermatologicky testováno. Svěží vůně grepu. Neodbarvuje. Neobsahuje chlór.

Použití

Pro každodenní použití na všech površích, dokonce i na textiliích. 

O výrobci

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Produkty pod značkou SANYTOL byly původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích. Dnes značka Sanytol nabízí inovativní řadu dezinfekční čistících prostředků bez chlóru a chce svým zákazníkům zajistit zdravější domov, což je hlavní hnací silou značky.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah dětí. 

Upozornění

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01  Český Brod

<5% neiontové povrchově aktivní látky
<5% kationtové povrchově aktivní látky Ostatní: parfém (linalool, hexyl cinnamal, limonene)