• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

LE&CO Anglická slanina speciál obsah masa 94 %

200 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 14 DNŮ

 59,90 Kč 299,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Anglická slanina je vyrobena z vepřového boku, obarvena kulérem a zauzená přírodním kouřem.

Vepřový bok se nechá několik týdnů odležet v láku, aby získala na své typické chuti. Poté se nechá zaudit studeným, přírodním kouřem dva až tři dny.

Masný, tepelně opracovaný výrobek.

Použití

Slanina se používá v syrovém stavu ve studené kuchyni, typicky na oblohu chlebíčků, dále se tepelně zpracovává jako součást hlavního jídla, např. na špikování masa či obal masné rolády či samostatný doplněk pokrmu. Opečená slanina je jednou z typických součástí anglické snídaně.

O výrobci

Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc vznikla roku 1990 v Jirnech. V současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Společnost vyrábí jak šunky nejvyšší jakosti, tak šunky pro děti. Všechny produkty, které podnik nabízí, jsou navíc 100% bezlepkové a vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.  

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
průmyslová zóna Jirny
Poděbradská 606
250 90 Jirny
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.