Statek Horní Dvorce Gouda ovčí strouhaný sýr

75 g
Od českého farmáře
64,90 Kč 865,33 Kč/g
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Archivní ovčí sýr strouhaný na jemno, vhodný na dochucení a posyp pokrmů, farmářská ruční výroba, bez konzervantů a barviv.

Vhodné na posyp (těstovin) či k zapékání pokrmů.

Skladování: skladujte od 2°C do 8°C, po otevření spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce: Statek Horní Dvorce s.r.o.

Horní Dvorce 22, 378 53 Strmilov

 

 

Příběh Statku Horní Dvorce

Statek koupili manželé Dubovi v roce 2004. Už od vysoké školy mluvili o tom, že po ukončení studia chtějí farmu s chovem ovcí. Chtěli mít vše na jednom místě (chov, zpracování a výrobu potravin) a nabízet lidem poctivé a adresné výrobky ze statku. Nyní nabízí ovčí sýry, ovčí mléčné výrobky, uzeniny s jehněčím masem a jehněčí maso.

Jak se to dělá

Manželé Dubovi vybudovali plnohodnotnou zemědělskou společnost hospodařící v jižních Čechách, která má jako cílové produkty čerstvé a zrající ovčí sýry. Sýry vyráběné v jejich sýrárně neobsahují konzervanty a barviva. Ruční výroba umožňuje šetrné zacházení jak se sýrařským zrnem během výroby, tak i s jednotlivými sýry. Minimalizuje se tím odcházení chuťových látek pryč do syrovátky a ztráty důležitých nutričních hodnot sýrů. Produkty ze Statku Horní Dvorce jsou poctivé, lahodné a vyráběné s láskou k přírodě.

Proč si Dubovi vybrali Rohlík?

„Spolupráce s Rohlíkem je jednoduchá. Zvažovali jsme zda mít svůj vlastní eshop, ale s Rohlíkem je to výhodnější. Především je skvělé, že Rohlík propaguje poctivé výrobce.”

 

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 52 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 11 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Ovčí MLÉKO, MLÉKAŘSKÉ kultury, syřidlo, sůl max 3%.

Alergeny: 7 - mléko

Výživové údaje: 1496KJ, 361 Kcal