Salát Little gem červený, sáček

2 ks
39,90 Kč 19,95 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

1000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Kategorie:
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Salát Little Gem vás překvapí svými křehkými listy a nasládlou chutí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

V překladu Little Gem znamená "malý drahokam" a jedná se o odrůdu římského salátu, s měkkými venkovními listy, polodlouhým tvarem a křupavým "srdéčkem".

Použití

Je vhodný k přípravě zeleninových salátů, jako obloha k masu či k obohacení sendviče.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento salát byl vypěstován výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto salátu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. 

Skladování

Očištěnou listovou zeleninu uložíme do skleněné misky nebo plastové krabice, kterou napřed vyložíme vlhkou papírovou utěrkou a salátové listy přikryjeme opět vlhkou utěrkou. Krabici nezavírejte ani nepřekrývejte fólií, salát musí dýchat. Uložte do chladu, ale ne na dlouho. Pokud je to potřeba, občas zvlhčete.

Složení

Salát Little gem červený