Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Antonínovo pekařství Karlínský rohlík

50 g
3,90 Kč 78,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

S láskou a péčí upečený rohlík z pšeničné a žitné mouky. Do rohlíku pekaři přidávají poctivou porci českého másla, aby byl vždy vláčný.

Antonínovo pekařství je místo, kde pekaři před očima zákazníků kouzlí při přípravě křupavých rohlíků, voňavého chleba nebo kynutých koláčů. Místo, kam lidé chodí rádi nakupovat kvalitní, poctivě připravené pečivo. 

Použití

Rohlík je určen k přímé konzumaci. Ideálně se hodí pro přípravu svačin, ale je vhodný i jako příloha masitých pokrmů či k samotnému vaření.

O výrobci

Nápad na založení pekařství se zrodil s myšlenkou péct opravdu čerstvé a kvalitní pečivo z těch nejlepších surovin. Svou první pobočku otevřela pekárna v roce 2014 v Praze na Vinohradech. Díky velkému ohlasu a úspěchu se do této chvíle mohla společnost rozrůst o další tři, a to ve Vršovicích, na Karlíně a v Holešovicích. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Antonínovo pekařství
Laubova 1689/4
130 00  Praha 3

Složení

Pšeničná mouka hladká
Pšeničná mouka chlebová
Žitná mouka
Droždí
Jedlá sůl
Máslo

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Může obsahovat stopy:
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.