• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Kalma Tempeh Asia

200 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 12 DNŮ

 68,90 Kč 344,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Tempeh z celých sójových bobů, marinovaný v sójové omáčce.

Základem tempehu jsou celé sójové boby, které jsou díky fermentaci prorostlé ušlechtilou plísní. 

Použití

Tempeh je velmi univerzální a může být použit při jakémkoliv druhu vaření. Tempeh nakrájejte na tenké plátky a nechte marinovat ve směsi olivového oleje a koření. Poté nechte zprudka opéct na pánvičce.

O výrobci

Česká firma, která se téměř 30 let zabývá výživou a jejím působením na zdraví člověka. Výrobky jsou určené jak pro děti, tak pro dospělé a vhodné jsou zejména pro: vegany, vegetariány, bezlepkovou dietu, bezlaktozovou dietu, diabetiky, kardiaky nebo sportovce. Při výrobě nejsou použity geneticky modifikované suroviny.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–8 °C.

Výrobce

Kalma, k.s.
Ostravská 256
73925 Sviadnov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.