Lunter Tofu natural

180 g
23,90 Kč 132,78 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Tofu natural značky Lunter je výrobek odzkoušený tradicí, ze kterého si můžete ve své kuchyni připravit chutné a zdravé jídlo. Je vyrobeno ze sóji pěstované na Slovensku.

Všechny výrobky Lunter jsou bez umělých barviv, konzervačních látek a neobsahují cholesterol.

Použití

Jelikož není ochuceno, je vhodné k přípravě slaných jídel i sladkých dezertů. Můžete je použít místo tvarohu, lze je připravit na různé způsoby.

O výrobci

Společnost Alfa Bio vznikla na základě myšlenky svého zakladatele Jána Luntera: „Přispět ke změnám stravovacích návyků na Slovensku s ohledem na lidské zdraví a kvalitu vyráběných potravin.“

Mezi základní hodnoty, kterými se ve společnosti Alfa Bio řídí, patří zdraví, kvalita a uvědomělý vztah k okolí a životnímu prostředí. Lunter je rodinná firma a ve vedení společnosti dnes pracují synové Jána Luntera, kteří tuto ideu převzali a dále rozvíjejí.

Skladování

Skladujte při teplotě od 2–8 °C. Po otevření skladujte při teplotě do 5 °C a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Alfa Bio, s.r.o.
Kremnička 72
Banská Bystrica 974 05
Slovenská republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.