Jacobs

Jacobs Barista Espresso zrnková káva

1 kg
539,90 Kč 539,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Německo,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Zrnková pražená káva.

Zrna této 100 % arabiky jsou pomalu, po delší dobu, tmavě pražená při nižší teplotě. Vyniká plnou, intenzivní chutí s nádechem karamelu a pražených mandlí. Je silná, aromatická, s lehkou kyselinkou.

  • Intenzita kávy: 5/6

Definice intenzity kávy je určena společností Jacobs Douwe Egberts. Intenzitu kávy hodnotí stupnicí bodů, neboli ohodnocení plnosti kávy. (Plnost odpovídá pocitu, který káva zanechá na jazyku).

Plnost je považována za žádoucí kvalitu a má více co do činění s pocitem kávy v ústech. Káva s větší plností je silnější, intenzivnější kvality.

Káva s certifikací UTZ. 

Použití

Vhodné pro použití v automatických kávovarech a dalších kávových přístrojích. Je ideální pro šálek espressa nebo mléčné varianty Cappuccino, Latte Machiato.

O výrobci

JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) - Již více než 265 let se společnost inspiruje vírou, jak  úžasné je to, co se může stát nad šálkem kávy. Portfolio kávy a čaje je dnes k dispozici ve více než 140 zemích po celém světě prostřednictvím ikonických značek: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'Or, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao & Gevalia.

Skladování

Skladujte na chladném, suchém místě.

Výrobce

JACOBS DOUWE EGBERTS
Oosterdoksstraat 80  
1011 DK Amsterdam    
The Netherlands 

                                                                                           

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 208 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

100% Arabika