Rohlik.cz Naše Zrnka 80 % Arabica 20 % Robusta

500 g
269,90 Kč 539,80 Kč/kg
Cena pro Premium: 229,39 Kč
Země původu: Brazílie, Kolumbie, Salvador, Indie,

Příjemně kořeněné aroma, které je podtrženo chutí hořké čokolády. Taková je prémiová zrnková pražená káva, kterou vám nabízíme pod vlastní značkou Rohlik.cz.

Kvalitní mix, který se skládá z 80 % arabiky a 20 % robusty. Zrna jsou pražena pomaleji, a proto je výsledkem silnější káva s bohatou cremou.

Původ zrnek 

Svůj původ má ve 4 zemích světa. Na plantážích v Brazílii rostou zrnka, která poskytují chuť oříšků a čokolády. V El Salvadoru se sbírají plody s tóny karamelu. Zrnka z Kolumbie vynikají svou krémovou, čokoládovou a svěží ovocnou chutí. Poslední zemí je Indie, kde se pěstuje káva s kořeněnou chutí a oříškovými tóny.


Zpracováno a baleno v České republice. 

Použití

Vhodné na přípravu kávy v moka konvičce, french pressu, překapávaná, automatický kávovar.

O výrobci

Pražírna Balada Coffee je moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných prvorepublikových pražíren. Cílem Balada Coffee je přinášet zákazníkům vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy. Většina výrobků nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Kávová zrnka pocházejí z nejlepších plantáží po celém světě. Pražírna si pěstitele pečlivě vybírá. Kontrolují každé zrnko, aby vám přinesli dokonalou chuť v každém šálku. Praží zrnka v malých dávkách a balí je co nejdříve po pražení. Tím zaručí čerstvost v každém balení.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a při teplotě do 25 °C.

Výrobce

Káva Praha
Rubešova 4
120 00 Praha 2
Česká republika