• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Kozí sýr s koriandrem a pískavicí výkroj

120 g
104,90 Kč 874,17 Kč/kg
Cena pro Premium: 89,15 Kč
Země původu: Holandsko,

Kvalitní holandský sýr z kozího mléka doplněný o koření koriandru a pískavice, neboli řeckého sena. Sýr se vyznačuje svou bělavou barvou a charakteristickým aroma, které je vylepšeno bylinkami.

Semínka koriandru a řecké seno spolu vytváří skvělou kombinaci, která vás přenese do exotiky. Díky své jedinečné chuti se tak sýr stane stálicí na vašem degustačním prkénku. Minimální doba zrání 8 týdnů

Vyzkoušejte tedy tento výborný holandský kozí sýr.

Pokud v nákupní tašce objevíte sýr ve tvaru válečku, máte rozhodně důvod k oslavě – vyšlo na vás totiž tzv. srdce sýra, tedy prostředek sýrového bochníku, ze kterého výrobci při ochutnávkách vykrajují právě ty nejchutnější a nejvyzrálejší porce.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Kozí sýr si vychutnejte samotný například s vínem, mimo to se také skvěle hodí jako pohoštění na obložené sýrové talíře. 

K jakému vínu?

Kozí sýr s koriandrem a pískavicí ochutnejte se sklenkou výrazného a voňavého červeného vína.

O výrobci

Hazeleger je moderní společnost z Holandska, původně založená jako rodinný podnik pro výrobu vlastních celých sýrů. Nyní se společnost věnuje zrání, krájení a balení sýrů, které rozváží po celém světě. Jako nezávislý rodinný podnik není společnost spojena s velkou mléčnou společností, takže možnosti s nimi jsou nekonečné.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Upozornění

Povrchová vrstva není určena ke konzumaci.

Výrobce

Friesland Campina
Stationsplein 4
3818 LE  Amersfoort
Holandsko

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.