Skip navigation

Get exclusive benefits after your first order:

Amylon

Amylon Organic Strawberry pudding

40 g
BIO
CZK 28.90 CZK 722.50 /kg

Delivery within 60 minutes

20+ customers buy regularly

Xtra price:

CZK 26.01

Country: Czech Republic,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Jahodový puding bez lepku je připraven pouze z BIO surovin a je obohacen o kousky sušených jahod. Skvěle chutná horký i studený a je uvítáte ho i při přípravě krémů nebo korpusů.

  • Puding je lehce stravitelný a neobsahuje lepek.
  • Bez umělých sladidel a přidaného cukru.

Použití

1. Z odměřeného ½ l mléka odlijeme asi 350 ml do varné nádoby. 2. Přidáme 2 lžíce cukru (cca 40 g) a zahříváme k varu. 3. Do zbytku mléka vsypeme obsah sáčku. 4. Dobře rozmíchanou směs nalijeme do vroucího mléka a za stálého míchání vaříme asi 2 minuty. 5. Nalijeme do misek a necháme vychladnout.

O výrobci

Česká značka Amylon ze srdce Vysočiny vznikla už v roce 1912. Za více než 110 let své existence se rozvinula z tradiční značky v úspěšnou moderní firmu, která naslouchá svým zákazníkům a kombinuje staročeské a poctivé postupy našich prarodičů. To vše s inovativním respektem k novým potřebám ve stravování, stále však s upřímnou úctou k zákazníkům i přírodě.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Amylon a.s.
Švermova 117
580 01 Havlíčkův Brod
Česká republika

Composition

Bio kukuřičný škrob
BIO sušené jahody6 %
Bio sušená červená řepa
Přírodní jahodové aroma

Nutritional values per 100 g

Energy value1486 kJ/350 kCal
Fats0.5 g
including saturated fatty acids0.1 g
Carbohydrates86 g
including sugars4.2 g
Protein0.5 g
Salt0.02 g
Fibre0 g