• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Sempio Soba nudle

300 g
 93,90 Kč 313,00 Kč/kg
Země původu: Jižní Korea,

Soba nudle – bezvaječné sušené těstoviny s pohankovou moukou. 

Použití

Návod k přípravě: Těstoviny vyjměte z obalu a vložte do vroucí vody. Vařte 6 – 7 minut doměkka. Poté vodu slijte a těstoviny propláchněte studenou vodou.

Vyzkoušejte soba nudle podle následujícího receptu: Připravíme si kuřecí maso, papriku nakrájíme na tenké nudličky a vše orestujeme na oleji. Přidáme nudle a zmírníme plamen, aby se jídlo jen dobře prohřálo a chutě spojily. Mezitím v malé misce smícháme med, sójovou omáčku, ocet, olej, zázvor, chilli papričku a drcený česnek. Směs přidáme na pánev k nudlím, promícháme a necháme asi 6 až 8 minut provařit, aby se zredukovala přebytečná voda. Na závěr posypeme sezamovým semínkem a zelenou cibulkou a můžeme servírovat.

Hůlky, Soba, Nudle, Cuketa, Feferonky, Food Miska

O výrobce

Společnost Kreyenhop and Kluge vyrábí a dováží chutné jídlo z Asie a Středního východu pro profesionální a hobby vaření v Evropě s nejvyšší kvalitou. Ať už v domácí kuchyni, v gastronomii či v supermarketu - jejich sortiment s více než 2500 produkty nabízí vždy autentický exotický zážitek vzdálených kultur. Při každém svém kroku požadují nejvyšší kvalitu a nejlepší služby, proto udržují dlouhodobá partnerství se svými dodavateli a zaměstnanci.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Kreyenhop and Kluge GmbH and Co. KG
Industriestrasse 40-42
288 76 Oyten
Německo