• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Président Camembert L´Aromatique

250 g
89,90 Kč 359,60 Kč/kg
Země původu: Francie,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Měkký zrající sýr s bílou plísní na povrchu.

Président Camembert L'Aromatique zraje déle než jeho příbuzný Président Camembert. Má jantarovou barvou a krémovou texturu, jemnou kůrkou barvy slonovinové kosti,  plnou chuť a výraznou aromatickou vůní. Sýrové těsto je vláčné a krémové. 

Použití

Nejlépe si ho vychutnáte jako součást sýrového talíře, k bílému pečivu, do salátů či nákypů. Skvěle se k němu hodí červené víno.

O výrobci

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. byla založena v 2004 jako obchodní pobočka světové mlékárenské firmy Lactalis Group a zabývala se importem mléčných výrobků. V roce 2007 došlo k akvizici dvou českých mlékáren – Mlékárny Klatovy, a.s. a Mlékárny Kunín, a.s. Do jejich portfolia patří značky Président, Mlékárna Kunín a Galbani.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Jedlá sůl
Sýrařské kultury
Živočišné syřidlo

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1154 kJ/278 kcal
Tuky22 g
z toho nasycené mastné kyseliny16 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny20 g
Sůl1.3 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.