Président Camembert

90 g
32,90 Kč 365,56 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Měkký zrající sýr s bílou plísní na povrchu.

Président Camembert má tradiční smetanovou chuť a ideální velikost pro to pravé každodenní potěšení. S čerstvým pečivem k snídani i večeři nebo jako součást sýrového talíře při večerním posezení, do salátů, naložený i smažený v trojobalu si Président Camembert najde stálé místo na vašem stole.

Na obrázku může být: jídlo

O výrobci

Président je světově známá francouzská značka sýrů. Zakladatel rodinného podniku si otevřel mlékárnu a sýrárnu ve francouzském městě Laval už v roce 1933. Jeho camembert se stal brzy vyhlášeným na nejrůznějších festivalech a soutěžích. Tradice, péče a know-how dělají z každého sýru Président mistrovské dílo. Dnes si mohou zákazníci vychutnat nejrozmanitější druhy sýrů ideálních k snídani, svačině nebo pro posezení s přáteli.

Značka Président spadá pod firmu Lactalis. Českou pobočku významné francouzské mlékárenské společnosti Lactalis Group, která se může pochlubit nejen skvělými sýry zn. Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanami či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou Mlékárna Kunín.

Berte život s té chutnější stránky

Skladování

Skladujte při teplotě 2 - 6°C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Czech Republic

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pasterované mléko
Jedlá sůl
Mléčné kultury
Ušlechtilá plíseň
Penicillium candidum
Mikrobiální syřidlo

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1476 kJ/357 kcal
Tuky32 g
z toho nasycené mastné kyseliny20.9 g
Sacharidy0.2 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny17 g
Sůl1.7 g
Vláknina g