Sanytol Dezinfekce odstraňovač skvrn - zářivě bílá

450 g
179,90 Kč 399,78 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Sanytol dezinfekční prostředek Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla. Prádlo vyprané při nízkých teplotách i nadále obsahuje mikroby. Bakterie a plísně v prádle způsobují nepříjemný zápach a mohou přenášet nemoci nebo mohou způsobit podráždění pokožky. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil aj.
Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Účinný již od 20°C. Použitelný pro bílé textilie. Je praktický, protože je vhodný jak pro ruční praní, tak praní v pračce. Jeho složení je obohaceno o bělící prostředky, které odstraňují šedý nádech. Svěží vůně. Neodbarvuje.

Odstraňuje 99,9 %* +bakterie, viry, mikroby Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo ničí 99,9% bakterií. Unikátní složení na bázi enzymů a aktivního kyslíku proniká do hloubky textilních vláken a uvolňuje činidla, které účinně odstraní odolné skvrny a zbaví Vaše prádlo šedého nádechu již od prací teploty 20 °C.

Ideální na • Spodní prádlo (kalhotky, ponožky, spodní košilky, ....) • Dětské a kojenecké prádlo (košilky, bryndáčky, kalhoty ...) • Ostatní prádlo (ručníky, utěrky, povlečení, ....) Tento přípravek má dvojí účinek: • Antibakteriální účinky podle normy EN 1276 (5 minut) a test použití ASTM 2274-3. • Virucidní účinky proti chřipkovému viru A (H1N1) podle normy EN 14476 (30 min).

Praní v pračce: Přidejte 2 odměrky (60 g) dezinfekčního odstraňovače skvrn Sanytol k běžnému pracímu prostředku do příslušného dávkovače a naprogramujte požadovaný prací cyklus.

Ruční praní: Nalijte do lavoru 4 l vlažné vody (20 °C), přidejte běžný prací prostředek a 1 odměrku (30 g) dezinfekčního odstraňovače skvrn Sanytol. Nechejte prádlo namočené 15 minut za občasného promíchání. Nakonec vymáchejte v hojném množství vody.