Fratelli Beretta Salame Milano

100 g
Prémiová kvalita
 81,90 Kč 819,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Salame Milano je tradiční sušený salám vyrobený z vepřového masa, původem z Itálie.

Salám se vyrábí z jemně namletého vepřového masa s obsahem malých zrnek tuku. Je charakteristický kořeněným aroma a intenzivní chutí s tóny vlašských oříšků. Následně se nechá zrát 3 měsíce, během kterého je obalený tenkou vrstvou bílé plísně.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Milano salám je vhodný na přípravu obložených chlebů či sendvičů. Použít ho můžete i v teplé kuchyni jako náplň masových rolád. Nejlépe si ho ovšem vychutnáte samotný v kombinaci s dalšími uzeninami a kvalitním červeným vínem.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 81 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.