• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Fratelli Beretta Tapasové SalaMini pikantní

85 g
Prémiová kvalita
54,90 Kč 645,88 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Italská pochoutka SalaMini obohacená černým lanýžem. 

Vychutnejte si výborné mini klobásky podle tradičních italských receptů! Při výrobě těchto klobásek je použito jemně namleté vepřové maso s drobnými zrnky tuku. Do směsi je přidána sůl a vybrané koření. Poté se nechají klobásky pomalu sušit vzduchem, díky čemuž zůstanou šťavnaté, kořeněné aroma a pikantní chuť, která je typická chilli papričky.

Použití

SalaMini se skvěle hodí jako malé pohoštění pro nečekanou návštevu. Použít je můžete například při přípravě slaných šneků. Nejlépe si jejich chuť vychutnáte v kombinaci s dalšími uzeninami, sýry a sklenkou dobrého vína.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
via Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 64 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.