Fratelli Beretta Prosciutto Crudo

70 g
Prémiová kvalita
69,90 Kč 998,57 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Fratelli Beretta Prosciutto Crudo vyrobeno pouze z vybraných italských ingrediencí. 

Prosciutto je druh sušené vepřové šunky. Vyrábí se z vepřového masa, které je nejprve několik týdnů až měsíců naloženo v soli, nebo směsi soli a koření a pak se po dobu několika měsíců až let suší na dobře větraném místě. Italské prosciutto od značky Fratelli Beretta je vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové kýty bez kosti a kůže a má jemně sladkou delikátní chuť.

Prosciutto, Prosciutto S Melounem, Tapas, Strana

Použití

Vhodná do italských pokrmů, např. na pizzu či do těstovin. Může být však i oblohou salámových mís na různých oslavách a rautech. Je také skvělou pochoutkou k vínu.

O výrobci

Firma Beretta byla založena roku 1812. Unikátní chuť nejlepší italské sušené šunky je tajemstvím rodinné společnosti, kde se mísí tradiční přístup a neustálá inovace. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit a respektují původní receptury. Firma Beretta se stala jednou z nejdůležitějších a nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu. 

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0 - 4°C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A.
Via Fratelli Bandiera 
12 - 20056 - Trezzo sull'Adda (MI)
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 94 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Jedlá sůl
Konzervant
E252 - Dusičnan draselný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota945 kJ/226 kcal
Tuky13 g
z toho nasycené mastné kyseliny4.6 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny27 g
Sůl5.3 g
Vláknina g