Fratelli Beretta

Fratelli Beretta Prosciutto de San Daniele

90 g
160,50 Kč 1 783,33 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Prosciutto de San Daniele je 20 měsíců sušená, zauzená šunka s velmi jemnou texturou. Její nezaměnitelnou chuť tvoří pouze čisté vepřové maso a sůl. Má sladce aromatickou chuť s příjemnými dozvuky a intenzivní aroma.

Balení obsahuje 90 gramů na tenké plátky krájené vakuově balené sušené šunky.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Plátky Prosciutta de San Daniele se skvěle hodí do zeleninových salátů či na pizzu. Její jemná nasládlá chuť skvěle vynikne v kombinaci se zrajícími sýry, ovocem a suchým bílým vínem. Díky tenkosti jejích plátků se ihned rozplývá na jazyku. 

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 41 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Italské vepřové maso
Mořská sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1130 kJ/271 kCal
Tuky18 g
z toho nasycené mastné kyseliny6.7 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny27 g
Sůl5 g
Vláknina0 g