Nowaco

Okoun nilský filet bez kůže

cca 250 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 2 DNY

Denní kontrola cen

cca

 125,00 Kč 499,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

80+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Filety okouna jsou velmi jemné chuti. Nedoporučuje se maso příliš ochucovat silným kořením, aby nezaniklo velmi jemné aroma tohoto okouna. Baleno v ochranné atmosféře.

Jeho maso je tučné, má narůžovělou barvu a delikátní chuť, z evropských ryb se mu nejvíce podobá maso candáta, a je bohaté na omega 3 mastné kyseliny. Okoun nilský, jak už název vypodívá, je původem africká ryba. Dnes je to významná hospodářská ryba a chová se i v akvakultuře.

Použití

Filety lze upravovat jakýmkoliv způsobem, ať už se jedná o smažení na přírodno, zapékaní, grilování nebo přípravu na páře.

Vyzkoušet můžete jednoduchý recept na okouna na másle:

Filety nejprve nasolíme a poté podle chuti okořeníme tymiánem a oreganem. Okouna vložíme do pekáče, přidáme kousek másla a dáme péct do trouby předem vyhřáté na 180 °C. Podáváme s brambory nebo bramborovou kaší.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Okoun nilský (Lates niloticus)

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.