
Koření od Antonína
Koření od Antonína Český guláš
40 gDoručení už do 60 minut
AI Souhrn
Výběrová směs tradičního gulášového koření.
Máte rádi české klasiky? Vyzkoušejte tuto výbornou směs na guláš!
Nepálivá směs gulášového koření se skvěle hodí do každé kuchyně a je vhodná na přípravu všech pokrmů gulášového typu. Jemná, nasládlá chuť a příjemně voňavé aroma udělá pravý český guláš naprosto dokonalým.

Se speciální kořenící směsí od Antonína vykouzlíte v kuchyni vskutku gastronomický zážitek!
Použití
Koření ochutí všechny typy masových nebo bramborových gulášů. Také lze použít do drštkových, gulášových a fazolových polévek.
O výrobci
Společnost Golden Way známá především pod značkou Koření od Antonína je český výrobce s více než 25letou tradicí. Od roku 1999 se zaměřuje na kvalitní jednodruhové koření i pečlivě sestavené kořenící směsi, které oživí tradiční i moderní recepty. Každý produkt je výsledkem pečlivého výběru surovin a precizního ručního zpracování s důrazem na vysokou kvalitu a čerstvost koření. Koření od Antonína je symbolem kvality, na kterou se můžete spolehnout – je to legenda mezi kořením.

Skladování
Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, ideálně ve skleněných kořenkách s korkovým uzávěrem.
Výrobce
Golden Way spol. s r.o.
Dominikánská 7
301 00 Plzeň
Česká republika
Složení
| Paprika sladká | |
| Cibule | |
| Česnek | |
| Kmín | |
| Pepř černý | |
| Nové koření | |
| Mořská sůl | 10 % |