Skip navigation
  • Our dear customers, the interest in our service is huge right now and time windows are disappearing faster than candy from the table. If your desired delivery time is not currently available, don't worry!
    Show more

Koření od Antonína

Koření od Antonína ground cloves

30 g
CZK 69.90 CZK 2,330.00 /kg

You can get your order as soon as Text loading

2 000+ customers have in favorites

Country: Madagascar,

Mletý hřebíček od Antonína.

Co je nejdůležitější pro dobré kuchařky? No přece koření...

Nejkvalitnější sušená nerozvitá květní poupata tropického stromu hřebíčkovce z exotického Madagaskaru. Hřebíček dodá vašemu pokrmu skvělou výraznou, nasládlou chuť, která často přechází do chutě hořké.

S jednodruhovým Kořením od Antonína uvaříte ty nejchutnější pokrmy! Velmi kvalitní hřebíček z Madagaskaru udělá váš oběd naprosto dokonalým.

Baleno v České republice. 

Použití

Hodí se do slaných i sladkých pokrmů, sušenek, kompotů, pečiva, ale i svařeného vína. Dochutit s ním lze hovězí maso, omáčky, šunku, masové i zeleninové vývary a pokrmy či obyčejnou rýži.

O výrobci

Společnost Golden Way známá především pod značkou Koření od Antonína je český výrobce s více než 25letou tradicí. Od roku 1999 se zaměřuje na kvalitní jednodruhové koření i pečlivě sestavené kořenící směsi, které oživí tradiční i moderní recepty. Každý produkt je výsledkem pečlivého výběru surovin a precizního ručního zpracování s důrazem na vysokou kvalitu a čerstvost koření. Koření od Antonína je symbolem kvality, na kterou se můžete spolehnout – je to legenda mezi kořením.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, ideálně ve skleněných kořenkách s korkovým uzávěrem.

Výrobce

Golden Way spol. s r.o.
Dominikánská 7
301 00 Plzeň
Česká republika

Composition

Hřebíček mletý